Етапи реабілітаційної програми

Кожен з етапів реабілітації наркоманів, алкоголіків має власну стратегію та відрізняється від інших змістом та тривалістю. Разом з тим, всі вони становлять одне нерозривне ціле у досягненні головної мети і тому слід мати на увазі, що поділ значною мірою умовний.
Стаціонар
Цілодобове перебування в центрі, 4-разове харчування. Участь у всіх інформаційних та психотерапевтичних заходах, групах взаємодопомоги. Тривалість до 28 днів.
Денний стаціонар
Перебування в центрі з 9.30 до 20.30, 2-разове харчування. Участь у всіх інформаційних та психотерапевтичних заходах, групах взаємодопомоги. Тривалість до 28 днів.
Напівденний стаціонар
Перебування в центрі з 12.00 до 20.30, 2-разове харчування. Участь у всіх інформаційних та психотерапевтичних заходах, групах взаємодопомоги. Тривалість до 28 днів.
Амбулаторна програма
Перебування у центрі з 16.45 до 20.30. Участь у всіх вечірніх інформаційних та психотерапевтичних заходах, групах взаємодопомоги. Тривалість до 28 днів.
Програма «Лайт»
Участь в інформаційних та психотерапевтичних заходах 4 рази на тиждень із 16.45 до 20.30. А також відвідування загальних зборів терапевтичних зборів 1 раз на тиждень. Тривалість до 28 днів.
Программа «Супер Лайт»
Участие в информационных и психотерапевтических мероприятиях 3 раза в неделю с 16.45 до 20.30. А также посещение общего собрания терапевтического собрания 1 раз в неделю. Длительность до 28 дней.
Протирецидивна
(Підтримуюча) програма. Складається за індивідуальним планом, з урахуванням рекомендацій співробітників центру та побажання пацієнта.